top of page

Ako si umyť parochňu alebo vlasovú náhradu z ľudských vlasov.

Krok jedna:


Dôsledne si špendlíkmi pripnite parochňu či náhradu na servisnú hlavu a vlasy s láskou rozčešte pomocou mäkkej kefy, začnite pri končekoch a pokračujte smerom nahor. Poznámka: Uistite sa, že ste odstránili všetky uzlíky či zamotané vlasy aj v hĺbších vrstvách príčsku či parochne nie len na povrchu.


Ak sa parochňa či príčesok prečesávajú denne pri odkladaní na servisnú hlavu, žiadne uzlíky by sa nemali vytvárať.
Krok dva:


Od korienkov vlasov po končeky opláchnite v teplej tečúcej vode.

Môžete to urobiť v umývadle alebo v sprche, pokiaľ je voda čistá a tečúca, aby ste sa uistili, že všetky šampóny a kondicionéry budú riadne vypláchnuté.


Krok tri:


Umyte vlasy dvakrát šampónom za použitia hubky.

Na navlhčenú hubku aplikujem šampon a stieravým pohybom v smere “rastu” od korienkov po končeky očisťujem vlasové vlákno a sieťku.

Na parochňu alebo náhradu odporúčame používať iba produkty salónnej kvality.

Vlasy, ktoré vyrastajú z hlavy, majú inú potrebu, preto je dôležité používať šampón, ktorý je hydratačný a správny kondicionér podľa odporúčania, ktorý bude vlasy naďalej ošetrovať. V Hair Gallery Košice udržiavame všetky naše parochne na sklade a parochne klientov s radom šampónov a kondicionérov nami odskúšaných značiek s perfektným výsledkom.

Krok štyri:


Osušte uterákom (jemne prosím!). Po umytí náhrady alebo parochne odporúčame jemne osušiť uterákom, aby ste odstránili prebytočnú vodu.


Krok päť:


Fúkanie začíname ľahkým presušením korienkov , aby sa uzlíky s korienkami vysušili a zafixovali čo je pre tieto jemné ručne viazané vlasy absolútne kľúčové, kým sú mokré.


Pri česaní nezabudnite použiť kefu s mäkkými štetinami. Odporúčame Wet Brush, pretože štetiny sú mäkké a flexibilné na použitie na parochne a náhrady. Dá sa kúpiť u nás v kaderníctve alebo na e-shope.
87 views0 comments

Recent Posts

See All

FAQ

Ako často sa vlasy prešivaju Prešívanie vlasov je veľmi individuálne a je to skôr o osobnom komforte no v priemere je to zruba každých 8 týždňov no stále najneskôr každé 3 mesiace. Aké vlasy používate

Comentarios