top of page
Paleta barev vlasů

Micro Ring 

Viac nižšie

Trvalé prodloužení vlasů

Microring

Technika micro ring je jedinou z jednopramenkových techník, ktorú považujeme za najlepšiu a najbiezpečnejšiu. Technika micro ring je najmenšia a najnezistiteľnejšia dostupná technika predlžovania vlasov bez lepidla, ktorá kombinuje pramene prírodných vlasov s predlžovanými vlasmi pomocou malých medených krúžkov. Keďže tu nie sú žiadne lepidlá, ani keratínové spoje, pri odstraňovaní nepôsobí na pokožku hlavy nadmerná sila, a teda nedochádza k jej poškodeniu. Mikrokrúžky sú cenovo efektívnym systémom pripevnenia, pretože umožňujú opätovné použitie 100 % vlasov ak sú vlasy vo vyššej kvalite. 

Miešanie farieb

Naša vlastná technika miešania farieb začína v našich ateliéroch. S toľkými rôznymi farbami, textúrami a dĺžkami vlasov sa optimálna zmes farieb a textúr  pri panenských vlasoch nedosiahne pomocou farby, ale ''nakreslením''  z niekoľkých chvostov a ich opätovným spojením do jednotlivých prameňov. Počas konzultačného procesu alebo pred úpravou si každý klient osobne prezrie náše slovanské vlasy a osobne si vybrie set, ktorý najlepšie zodpovedá jeho vlasom.

vlasy Model
Žena stojící v poli

Textúra a hrúbka

Jednoduché používanie tých najjemnejších slovanských vlasov nestačí.

Štruktúra a hrúbka vlasov musí presne zodpovedať vašim prirodzeným vlasom.

Existuje šesť základných typov textúry vlasov: jemné, rovné, vlnité, hrubé, kučeravé a krepaté, a hoci je dobré poznať typ a štruktúru vlasov pri výbere predlžovania, naši kaderníci budú schopní posúdiť  typ vlasov tak, že sa ich dotknú a uvidia, ako sa pohybujú.

Keďže máme na sklade množstvo slovanských vlasov , môžeme ľahko prispôsobiť akúkoľvek dĺžku, štruktúru alebo hrúbku.

bottom of page