top of page
Žena u vody

CLIP IN VLASY

IMG_0998.jpg

Zrodené v Európe,

Ručne spracované na Slovensku

Clip-in vlasy už  dávno nie sú vnímané ako produkt rozmaru, ale ako každodenný doplnok používaný na vylepšenie ženského vzhľadu. 

 

Kvantita nie je kvalita a preto sme nesmierne hrdé na naše  unikátne ručne spracované clip in príčesky.

Ručne viazané vlasy

Naše clip in príčesky sa vyrábajú ručne viazaním vlasov do príčesku, čo je jediný spôsob, ako sa do každého kusu primiešať viacero odtieňov vlasov a vytvoriť tak dokonalú súhru.

Ručne viazané príčesky sú výrazne tenšie, ako príčesky spracované strojom, čo umožňuje, aby klipy sedeli bližšie a pevnejšie  k hlave.

To zvyšuje pohodlie a prináša komfort v pocite  že vlasy môžu byť pripevnené bezpečnejšie čo výrazne predlžuje životnosť príčesku aj zdravie vašiích vlasov.

IMG_1442.jpg
IMG_2151_edited.jpg

Praktický system jedneho clip in radu

Náš klip-in  typu všetko v jednom používa viacvrstvový systém, kde kombinujeme najčastejšie 3-5 radov do jedného kusu. Dosiahnutie plného vzhľadu je možné vyriešiť pomocou  nášho systému všetko v jednom.

Použitie jedného kvaslitného radu nám zaisťuje bezproblémové zladenie, pretože nedochádza k žiadnym problémom z prekrývania enormného množstva kusov strojových príčeskov, zatiaľ čo menej klipov ponúka viac pohodlia a šetrí čas.

IMG_1721.heic

Miešanie farieb

V dnešnej dobe si ženy častejšie farbia vlasy, pričom mnohé si dávajú melír, jemné  presvetlenie alebo balayage.

Dokonca aj Dámy, ktoré majú panenské nefarbené vlasy, poznajú prirodzenú zmenu farby vlasov, keď sú vystavené škodlivým UV lúčom.

 

Vlasy sú len zriedkavo jednej farby aj napriek tomu že sú farbené.

Používame ručne spracpvanie a do každého radu začleňujeme 3-4 rôzne odtiene farieb, aby sme zaistili, že naše luxusné ručne spracované clip-in z pravých vlasov hneď na prvý pohľad hladko splynú s vašimi prirodzenými vlasmi.

Kontakt

Tel.+421902411922                    Email:info@hgk.sk

   

Prevadzkovateľ Abbadia s.r.o       Ičo:47430818.   Dič:2023915828

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page